Chwilka...

Warsztaty Shuffle Dance w Dancebook Academy - 4 grudnia 2021

19
Lis

Kochani wielbiciele Shuffle Dance

Każdego dnia dostajemy pytania odnośnie nauki Shuffle Dance. Wiemy, że niektóre osoby chciałyby rozpocząć naukę tego tańca, jednak mają pewne obawy, nie mogą się przemóc, by spróbować swoich sił.

Chcąc zachęcić Was do rozpoczęcia swojej przygody z tym tańcem, postanowiliśmy zorganizować zajęcia, dzięki którym mamy nadzieję, rozwiejemy Wasze wszelkie wątpliwości.

☝🏻 Na 4.12 w Dancebook Academy Warszawa zaplanowaliśmy warsztaty dla osób, które chcą rozpocząć swoją przygodę z shuffle dance.

📝 Dla każdej z grup – początkującej i zaawansowanej (lub średniozaawansowanej) odbędą się dwugodzinne zajęcia. Waszą zabawę na zajęciach uwiecznimy na nagraniach, które będą pewnego rodzaju reportażem z tego wydarzenia.

Gwarantujemy świetną zabawę w miłej atmosferze. Jeśli do tej pory wahaliście się, czy przyjść na kurs, to jest to świetna okazja, by przekonać się, czy takie zajęcia spełniają Wasze oczekiwania.

Jest to również idealne rozwiązanie dla osób, którym nie odpowiadają godziny, w których standardowo odbywa się kurs.

Zajęcia poprowadzi instruktorka, którą można określić mianem gwiazdy na You Tube’ie, jeśli chodzi o shuffle dance. Nagrania z jej udziałem cieszą się ogromną popularnością.

Nie dajcie się prosić i bądźcie tego dnia z nami. Zapraszamy!🥰

Tel: 222 302 420

Zapisy online: https://dancebookwarszawa.pl/shuffle-dance/

#promo #shuffledance #naukashuffle

 
 

Dyskusje/Opinie

Dodaj wpis

Uwaga! Dodajesz komentarz jako niezalogowany użytkownik!

 

 

Moje Zamówienie

 
Bezpieczeństwo platności gwarantuje serwis DotPay