Chwilka...

Pierwszy Taniec WeselnyNasi instruktorzy są w stanie ułożyć choreografię na Pierwszy Taniec do dowolnego utworu muzycznego oraz na dowolnym poziomie zaawansowania.

Instruktorzy mają kilkunastoletnie doświadczenie w tworzeniu układów na Pierwszy Taniec oraz do profesjonalnych Show tanecznych. Przygotowaliśmy tanecznie już setki par zarówno na lekcjach grupowych jak i indywidualnych.

Sprawdź ponad 70 Gotowych Choreografii na Pierwszego Tańca!

Koszt INDYWIDUALNEGO kursu składa się z kosztu pracy 2 instruktorów najwyższej klasy tanecznej „S” oraz kosztu produkcji (nagranie i montaż), zależy również od kilku czynników.

Jeżeli jesteście Państwo zainteresowani Choreografią/Kursem na zamówienie specjalne do wybranego utworu czy wybranego tańca, prosimy o wypełnienie krótkiej ankiety , dzięki której będziemy mogli jak najlepiej dopasować naszą propozycję do Państwa preferencji.

Kurs będzie przygotowany w postaci kursu wideo na portale DanceBook.pl z możliwością pobrania wszystkich lekcji na własny komputer.
Kurs obejmuje: Pokaz do muzyki, dokładną instrukcją Krok po Kroku oraz dopasowanie utworu (zremiksowanie).

Istnieje możliwość lekcji doszkalających w Warszawie lub dojazd instruktora do Państwa miasta w przypadku zamówienia większej ilości lekcji indywidualnych.

Napisz do nas przez Chat w prawym dolnym rogu lub na Maila! A odpowiemy na wszelkie Twoje pytania!

 

Moje Zamówienie

 
Bezpieczeństwo platności gwarantuje serwis DotPay