Chwilka...

Pierwszy Taniec Weselny

Pierwszy Taniec Online | First Wedding Dance Online


Nasi instruktorzy są w stanie ułożyć choreografię na Pierwszy Taniec do dowolnego utworu muzycznego oraz na dowolnym poziomie zaawansowania.

Instruktorzy mają kilkunastoletnie doświadczenie w tworzeniu układów na Pierwszy Taniec oraz do profesjonalnych Show tanecznych. Przygotowaliśmy tanecznie już setki par zarówno na lekcjach grupowych jak i indywidualnych.

Sprawdź ponad 300 Gotowych Choreografii do Pierwszego Tańca od DanceBook.pl!

Naucz się Swojej Choreografii na Pierwszy Taniec Online za pomocą DanceBook bez stresu w domu, np. za lampką wina! :)

Jesli nie znalezliście choreografii do swojego uwtoru, to możemy taką choreografię ułożyć specjalnie dla Was pod Wasze predyspozycje taneczne oraz dopasowaną do Waszej wizji!

Jeżeli jesteście Państwo zainteresowani Choreografią/Kursem na zamówienie specjalne do wybranego utworu czy wybranego tańca, prosimy o wypełnienie krótkiej ankiety , dzięki której będziemy mogli jak najlepiej dopasować naszą propozycję do Państwa preferencji.

Kurs będzie przygotowany w postaci kursu wideo na portalu DanceBook.pl z możliwością pobrania wszystkich lekcji na własny komputer.
Kurs obejmuje: Pokaz do muzyki, dokładną instrukcją Krok po Kroku oraz dopasowanie utworu (zremiksowanie).

  

Dodatkowo Lekcje Pierwszego Tańca w DanceBook Academy w Warszawie lub z dojazdem instruktora do Państwa miasta w przypadku zamówienia większej ilości lekcji indywidualnych.

Napisz do nas przez Chat w prawym dolnym rogu lub na Maila! A odpowiemy na wszelkie Twoje pytania!


 Zapraszamy!

 

Moje Zamówienie

 
Bezpieczeństwo platności gwarantuje serwis DotPay