Chwilka...

Profil

Rezydent DanceBook

Michał Ruszkawski

Instruktor
Rezydent DanceBook

Styl TanecznyTaniec Towarzyski, Taniec Użytkowy
Klasa TanecznaMiędzynarodowa
Płeć
Mężczyzna
Wiek
31 lat
Kraj
Polska
Miasto
Warszawa
Zainteresowania
taniec
O sobie
Już jako sześciolatek zainteresowałem się tańcem. Z zazdrością obserwowałem moją starszą siostrę, która opanowała podstawowe kroki waltza i cha-chy. W błyskawicznym tempie udało mi się przekonać mamę, abym dołączył do grupy początkującej w tym samym klubie tańca towarzyskiego. Do 13 roku życia trenowałem również karate, ale musiałem zdecydować, na czym tak naprawdę mi zależy...

W swojej karierze tanecznej wielokrotnie stawałem na najwyższym stopniu podium w turniejach mazowieckich, jak i ogólnopolskich we wszystkich klasach tanecznych. W wieku 17 lat, razem z partnerką, zdobyłem najwyższą międzynarodową klasę taneczną „S” i uplasowałem się na 4 miejscu w Polsce w rankingu Polskiego Towarzystwa Tanecznego oraz na 2 miejscu w cyklu Grand Prix Polski. W międzyczasie skierowałem swoje taneczne kroki do szkoły salsy i zafascynowany kubańską muzyką szlifowałem umiejętności taneczne przez niemalże rok. Jednocześnie otrzymałem propozycje współpracy z grupą pokazową Salsa Libre oraz Grupą Volt.

Głodny nowych doświadczeń i pracy przy najważniejszych wydarzeniach artystycznych wybrałem grupę Agustina Egurroli (Volt). Wielokrotnie uczestniczyłem w tworzeniu oprawy artystycznej na festiwalach w Opolu (TVP 1), Sopocie (TVP 1, TVN) oraz koncertach sylwestrowych „Sylwester z Jedynką” (TVP 1).

Występowałem u boku Craig’a Davida, Ace of Base, Gipsy Kings, Emmanuelle Seigner, Oceany, Danzel’a, Danny’ego, Katerine, Velvet, In-Grid, Maryli Rodowicz, Ewy Bem, Dody, Edyty Górniak, Justyny Steczkowskiej, Anny Wyszkoni, Natalii Lesz, Candy Girl, Groovebusterz, Tedego, Jacka Stachurskiego, Mroza, K.A.S.A., czy Roberta M. Razem z Grupą Volt prezentowałem moje umiejętności w programach telewizyjnych: Taniec z gwiazdami, Mam Talent, Jaka to melodia, Szymon Majewski Show. Jako tancerz brałem udział w spotach reklamowych Ery, Orange oraz Gazety Party. Współpracowałem m.in. z UEFA, Ernst&Young, Mercedes-Benz, Johnson&Johnson, Plusem czy Erą.

W 2009 roku uzyskałem legitymację Instruktora Sportu w dyscyplinie taniec sportowy wydaną przez Akademię Wychowania Fizycznego i Sportu im. J. Śniadeckiego w Gdańsku.

Podczas swoich zajęć staram się zarazić kursantów pasją do muzyki i tańca. W oparciu o moją wiedzę dotyczącą innych technik tanecznych (balet klasyczny, salsa, jazz, hip-hop) przygotowałem unikalny system szkolenia od podstaw.
czytaj dalej

Kursy z udziałem Instruktora:

Kurs Początkujący

Modern Jive
Kurs Początkujący

7 Lekcje
50 PLN

Poziom 2

Modern Jive
Poziom 2

6 Lekcje
50 PLN

Shostakovich - The second waltz

Pierwszy taniec
Shostakovich - The second waltz

5 Lekcje
110 PLN

Poziom 3

Modern Jive
Poziom 3

6 Lekcje
61 PLN

Poziom 2

Tango
Poziom 2

4 Lekcje
55 PLN

Poziom 4

Modern Jive
Poziom 4

6 Lekcje
61 PLN

Dyskusje

Dodaj wpis

Uwaga! Dodajesz komentarz jako niezalogowany użytkownik!

Moje Zamówienie

 
Bezpieczeństwo platności gwarantuje serwis DotPay