Chwilka...

New! Calum Scott - Biblical | Wedding Dance Choreography - Pierwszy Taniec Weselny

03
Lip

Chcielibyśmy opowiedzieć Wam o naszej nowej choreografii na pierwszy taniec. Piosenka, do której ją nagraliśmy miała swoją premierę na You Tubie zaledwie trzy tygodnie temu, a już stała się niesamowicie popularna na pierwszy taniec weselny. 

Postanowiliśmy, że do nowej pięknej piosenki zatańczy nowa piękna para. Pozwala to na odkrycie nowych inspiracji dotyczących tańca. Z pewnością nowa para wniesie do naszej Akademii coś nowego, świeżego, co z pewnością pomoże nam w dalszym rozwoju, który uwielbiamy. 

W 3 dni przygotowaliśmy układ, tym razem nieco trudniejszy. Każda z naszych choreografii jest stworzona tak, by kursanci byli w stanie ją opanować, więc poziom trudności nie jest czynnikiem kluczowym. 

Może domyśliliście się już, o którą piosenkę chodzi? To nowy utwór dobrze wszystkim znanego Caluma Scotta - Biblical. Jest to oczywiście utwór o miłości, bardzo emocjonalny. Taka jest również choreografia, aż zapiera dech w piersiach. 

W trakcie nagrań show do muzyki, nasz administrator rozpłakał się ze wzruszenia. Jesteśmy ciekawi, czy układ spodoba się Wam tak samo jak nam. Mamy taką nadzieję.

Dziękujemy za wszystkie Wasze zgłoszenia, komentarze i pytania na temat utworu.

#pierwszytaniec #weddingdance #biblical #calumscott #choreography 

 

 

 

Dyskusje/Opinie

Dodaj wpis

Uwaga! Dodajesz komentarz jako niezalogowany użytkownik!

 

 

Moje Zamówienie

 
Bezpieczeństwo platności gwarantuje serwis DotPay