Chwilka...

Kurs Tańca "Colors Of The Wind" - Wedding Dance | Kolorowy Wiatr - Pierwszy Taniec (Pocahontas - Disney)

20
Maj

Chcemy Wam dziś opowiedzieć o nowej choreografii, którą stworzyliśmy dzięki tak widocznemu zainteresowaniu naszych klientów, którzy odwiedzali nas w Dancebook Warszawa 🥰

Utwór «Colors of The Wind» z filmu Pocahontas cieszył się ogromnym zainteresowaniem ze strony par przygotowujących się do swojego wesela. Zainspirowało nas to do stworzenia choreografii online.

Przygotowanie choreografii zajęło nam tym razem więcej czasu niż zwykle, ale jest to wyrazem chęci dopracowania do perfekcji tego układu. Choreografia wymagała również dużego zaangażowania z naszej strony ze względu na jej poziom trudności. Ta choreografia będzie widniała w naszym rankingu, jako jedna z bardziej skomplikowanych i skierowana głównie do osób zaznajomionych z tańcem. Nie oznacza to oczywiście, że pary, które dopiero podczas przygotowań do pierwszego tańca zaczynają swoją taneczną przygodę muszą rezygnować z wybrania tej choreografii. Na pewno Państwa chęć nauki i pozytywne nastawienie pomogą w perfekcyjnym przygotowaniu się do zatańczenia tego układu na swoim weselu.

Można również zmienić niektóre elementy, zrezygnować z podnoszenia, by choreografia stała się łatwiejsza.

Zastanawiamy się, czy zauważyliście podobieństwo naszej instruktorki do Pocahontas? Niewątpliwie można je dostrzec. Piękne, długie ciemne włosy, ciemna karnacja przywodzą na myśl bohaterkę tej pięknej opowieści.

Urodę tancerki podkreśla przeurocza suknia od salonu sukien ślubnych Mona Liza. 

Jest to suknia typu gryczana, z ozdobną koronkową górą i gładkim dołem. Krój sukni idealnie pasuje do nieco trudniejszej choreografii, ponieważ nie ogranicza ruchów podczas tańca dzięki dobraniu odpowiedniego materiału i rozcięciu na nodze, a wszelkie pozy i obroty wyglądają magicznie. Model sukni jest bardzo klasyczny. Na wielu typach sylwetek prezentuje się znakomicie i dodaje klasy oraz elegancji 🤍

Zapraszamy Was do sięgnięcia po suknię ślubną właśnie z tego salonu. Oprócz tego oczywiście zapraszamy Was na premierę nowej choreografii i podzielenie się z nami Waszymi wrażeniami.

Pozdrawiamy, Dancebook

 

#pierwszytaniec #kurstańca #weddingdance #firstdance #choreografia

Dyskusje/Opinie

Dodaj wpis

Uwaga! Dodajesz komentarz jako niezalogowany użytkownik!

 

 

Moje Zamówienie

 
Bezpieczeństwo platności gwarantuje serwis DotPay