Chwilka...

Pierwszy Taniec - Kurs Tańca - Choreografia Przez Internet - Nauka Online

27
Kwi

Jak już wszyscy wiecie, nie ma teraz możliwości uczestniczenia w kursach grupowych, chodzi szczególnie o kurs dla narzeczonych. Kurs ten jest dla par, które nie mają jeszcze pomysłu, jak ma wyglądać ich pierwszy taniec. Nie mają wybranej piosenki, rodzaju tańca, który byłby spełnieniem ich marzeń.

W czasach pandemii prowadziliśmy transmisje na żywo, które obejmowały 8 godzin kursu; 8 spotkań po 60 minut. Taki kurs jest dostępny do wykupienia na stronie dancebook.pl - Nauka pierwszego tańca przez internet - Pierwszy Taniec krok po kroku 

Kurs kosztuje, tyle, ile lekcja indywidualna. Jest to idealna propozycja dla par, które boją się uczestniczyć w lekcjach stacjonarnych. Jest to na pewno bardziej bezpieczna i wygodna wersja kursu.

Można ćwiczyć układ w dowolnym miejscu i czasie. Pary, które wykupiły taki kurs były bardzo zadowolone i pisały do nas  w wiadomościach prywatnych o swoich odczuciach.

Pierwsze spotkanie i pierwsza lekcja są darmowe, by mogli Państwo zaznajomić się ze sposobem prowadzenia zajęć i zobaczyć, na czym on polega. 

#pierwszytaniec #kurstańca #pierwszytaniecweselny #dancebook #naukawdomu

Gorąco zapraszamy Was do szlifowania tanecznych umiejętności w bezpiecznej formie.                                                  

Dyskusje/Opinie

Dodaj wpis

Uwaga! Dodajesz komentarz jako niezalogowany użytkownik!

 

 

Moje Zamówienie

 
Bezpieczeństwo platności gwarantuje serwis DotPay