Chwilka...

Polski Piosenki na Pierwszy Taniec!

09
Maj
Pierwszy Taniec to jeden z tych momentów na weselu, kiedy wszystkie oczy zwrócone są wyłącznie na Was. Piosenka wybrana specjalnie na tę okazję powinna być więc wyjątkowa. Polskie utwory mają to do siebie, że ich teksty o miłości często powodują wręcz gęsią skórkę. Podpowiadamy, na jakie hity decyduje się wiele par. TOP 8 Polskich piosenek wybieranych na Pierwszy Taniec:

1. Kochaj mnie tak
Choreografia do tego utworu była przygotowana na zamówienie specjalne.Tańczona na bazie American Smooth, który oczywiście jest dodany jako Bonus do całego pakietu kursu. W układzie użyte są 2 podniesienia partnerki, które są idealne dla sukienki typu litery A.Pamiętajcie, że zawsze możecie zastąpić podnoszenie inną figurą. Zobaczcie jak Dimitri i Klaudia zatańczyli tą choreografie. Wszystkie ruchy są podstawione pod akcenty muzyczne co wprowadza piękny klimat podczas waszego wesela.

2. Wielka Miłość - Seweryn Krajewski Jest to klasyczny utwór,który znają chyba wszyscy z Was. Przepiękny tekst sprawia,ze serce zaczyna mocniej bić.

3. Nie boję się- Ewa Jach Bardzo ciekawa propozycja robiona na zamówienie specjalne na bazie DiscoSamby. Choreografia była wykonana w domu weselnym "Zamkowa". Bardzo lekka i romantyczna propozycja na Pierwszy Taniec. Piękne pozy, obroty, gesty i 2 podnoszenia partnerki. Jest to idealna propozycja dla tych, którzy chcieliby wykorzystać Disco Sambę na swój Pierwszy Taniec.

4. Przetańczyć Z Tobą Chcę Całą Noc- Anna Jantar HIT ostatniego roku na weselach. Choreografia na bazie Walca Wiedeńskiego bez podnoszenia partnerki.

5. Żyje Się Raz- Baciary Bardzo ciekawy utwór na bazie DiscoSamby. Podczas tworzenia tej choreografii mieliśmy ochotę założyć buty kowbojskie 😉 ponieważ ta piosenka nadaje klimat Country. Jest bardzo popularna, rytmiczna i najczęściej wybierana na Pierwszy Taniec przez naszych klientów. Jeżeli chodzi o TOP najczęściej kupowanych polskich piosenek na Pierwszy Taniec to ta pozycja na pewno będzie na liście.

6. Gotowi Na Wszystko- Feel Choreografia na bazie Modern Jive,bardzo prosta, romantyczna i seksowna. Wszystkie ruchy dopasowane do słów i akcentów piosenki.Jest to ulubiony styl tańca Diany i Sashy. Spróbujcie pierwszego poziomu Modern Jive a na pewno z łatwością nauczycie się tej choreografii. Ten układ możecie zatańczyć nie tylko na Weselu, ale także na innych uroczystościach czy dyskotekach.

7. Bądź blisko mnie- Tomasz Kamiński Jest to Polska wersja piosenki "Stand By Me" i HIT na naszym portalu dancebook.pl, ponieważ jest to najczęściej kupowana choreografia przez nasze pary.Możemy ją dodać do listy najbardziej aktywnych propozycji na Pierwszy Taniec.

8. Jedna z Gwiazd- Mariusz Kalaga Był to jeden z najbardziej popularnych utworów wybieranych na Pierwszy Taniec w ostatnim roku. Choreografia na bazie Disco Samby z jednym klasycznym podnoszeniem partnerki. Pasuje ona nie tylko na Pierwszy Taniec, ale również na inne uroczystości i dyskoteki. Jeśli nauczycie się pierwszego i drugiego poziomu Disco Samby to ta choreografia pójdzie wam z górki jako przygotowanie do Pierwszego Tańca. 

Dyskusje

Dodaj wpis

Uwaga! Dodajesz komentarz jako niezalogowany użytkownik!

 

 

Moje Zamówienie

 
Bezpieczeństwo platności gwarantuje serwis DotPay